goldservice

گلد سرویس

تعمیرات تخصصی تلویزیون

goldservice

هزینه تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن چقدر می‌شود؟ + قیمت برد ایکس ویژن

هزینه تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن
میزان رضایت شما از گلد سرویس

پیش از ورود به مبحث هزینه تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن بهتر است تا اندکی با اهمیت این قطعه آشنا شویم. اگر بگوییم مهم‌ترین قطعه یک خودرو را نام ببرید به‌احتمال زیاد به موتور آن اشاره می‌کنید. در صورت خواستن مهم‌ترین عضو در بدن انسان نیز بی شک مغز در میان پاسخ‌های ارسالی شما دیده می‌شود.

حال اگر از یک تعمیرکار تلویزیون بخواهید تا مهم‌ترین قطعه تلویزیون را برای شما نام ببرد، در پاسخ به شما بی‌گمان به مین برد اشاره می‌کند. مین برد در واقع دستور دهنده به قطعات دیگر تلویزیون است که وظیفه هماهنگ ساختن آن‌ها را برعهده دارد. حال که اهمیت آن را متوجه شدیم بهتر است تا بیشتر با مباحث مختلف مین برد آشنا شوید. برای ارتباط با ما و آشنایی با خدمات مجموعه گلد سرویس برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به صفحه نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در مشهد مراجعه کنید. همینطور برای دریافت قیمت برد تلویزیون ایکس ویژن و هزینه تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن می‌توانید با شماره تماس 09157004144 در ارتباط باشید.

 

قیمت برد تلویزیون ایکس ویژن

 سکته مغزی عملاً انسان را از فعالیت بازمی‌دارد. خراب‌شدن مین برد نیز چنین وضعیتی را برای تلویزیون به وجود می‌آورد. خرابی مین برد می‌تواند صدا یا تصویر تلویزیون را از کار بیندازد. از همین رو وقتی مین برد خراب شود باید هرچه سریع‌تر اقدامات مناسب برای تعمیر آن انجام شود. به‌طورکلی نشانه‌های زیر می‌تواند حاکی از خرابی مین برد باشد.

  • روشن نشدن تلویزیون
  • روشن و خاموش شدن پشت‌سرهم
  • پس از روشن شدن تلویزیون، تنها لوگوی برند ایکس‌ویژن دیده شود
  • چشمک زدن چراغ جلوی تلویزیون
  • ایجاد خطوط عمودی بر روی تلویزیون
  • قطع شدن صدا

اگرچه باید گفت که موارد فوق در اثر خرابی قطعات دیگری نیز ممکن است ایجاد شوند؛ بنابراین بهتر است عیب‌یابی قطعی را به نظرات تعمیرکاران بسپاریم. خوشبختانه قیمت قطعات تلویزیون ایکس ویژن به جهت ایرانی بودنش نسبت به تلویزیون‌های ساخته شده از سوی برندهای دیگر  مناسب تر است.

 از نکات اساسی و مهم در تعیین قیمت، نوع مدل تلویزیون شما است. در واقع بر مبنای نوع تلویزیون باید از مین بردهای مختلفی استفاده شود. فارغ از نوع مدل تلویزیون، کیفیت مین بردها نیز تأثیر به سزایی بر قیمت دارد. ممکن است از مین بردهای نه‌چندان مناسبی استفاده کنید.

در این صورت باید پس از گذشت زمان کوتاهی مجدداً هزینه‌ای را برای جایگزینی مین برد جدید پرداخت کنید. از همین رو استفاده از مین بردهای باکیفیت را به شما توصیه می‌کنیم. بر اساس این موارد گفته شده، قیمت مین بردهای مختلف ایکس ویژن بین  500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغیر است. به‌منظور اطلاع دقیق از قیمت می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

 

هزینه تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن چقدر است

 

علت سوختن مین برد تلویزیون ایکس ویژن

موارد متعددی در سوختگی مین برد تأثیرگذار است. برخی از دلایل سوختگی و خرابی تلویزیون به استفاده نامناسب از سوی کاربران برمی‌گردد. دلایل دیگر از مواردی است که در حیطه مسئولیت شما در قبال استفاده مناسب از تلویزیون قرار ندارد. از علل سوختگی مین برد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نوسانات جریان برق

یکی از علل سوختگی مین برد نوسانات رخ‌داده در جریان برق است. به همین دلیل برای جلوگیری از سوختگی مین برد بهتر است تا از کارکرد مناسب جریان برق در منزل خود مطمئن شوید. بهتر است از ایمن بودن پریزهای برق نیز مطمئن شوید تا هیچ مشکلی به وجود نیاید.

  • داغ کردن تلویزیون ایکس ویژن

بیش از حد روشن بودن تلویزیون می‌تواند موجب داغ شدن آن شود. داغ شدن بیش از حد تلویزیون نیز در نهایت منجر به سوختن مین برد می‌شود. اگر تلویزیون شما ساعات زیادی از شبانه‌روز روشن است توصیه می‌کنیم تا برخی مواقع آن را خاموش کنید. با همین کار بسیار ساده می‌توانید از به‌وجودآمدن خسارت بر روی تلویزیون خود جلوگیری کنید.

  • ویروس دار شدن تلویزیون ایکس ویژن

جالب است بدانید که امکان هک شدن و ویروس دار شدن تلویزیون‌های جدید وجود دارد. این مورد اگرچه به‌ندرت اتفاق می‌افتد اما با ویروسی شدن تلویزیون‌های هوشمند ایکس ویژن، آسیب به مین برد امکان‌پذیر است. البته باید بدانید که فلش یا هارد نمی‌توانند به تلویزیون ویروس انتقال دهد.

  • خرابی کابل‌های ورودی تلویزیون ایکس ویژن

اگر کابل‌های مختلف ورودی به تلویزیون دچار مشکل باشند، امکان آسیب‌زدن به مین برد را دارند. عوامل مختلفی می‌تواند موجب معیوب شدن کابل‌های ورودی شود. یکی از مهم‌ترین علل، استفاده از کابل‌های بی‌کیفیت است. تنها با پرداخت هزینه‌ای بیشتر به‌منظور خرید کابل‌های باکیفیت می‌توانید از خسارات متعددی جلوگیری کنید.

شماره تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن

علت روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن

روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن می‌تواند ناشی از خراب‌شدن قطعات مختلف باشد. مین برد یکی از قطعاتی است که آسیب‌دیدگی آن در نهایت منجر به روشن نشدن تلویزیون می‌شود. یکی دیگر قطعات تأثیرگذار، برد پاور است. این قطعه وظیفه دارد تا انرژی موردنیاز برای روشن شدن تلویزیون را تأمین کند. از همین رو صدمه دیدن آن مساوی است با روشن نشدن تلویزیون.

در چنین شرایطی متخصصین معمولاً قطعات جدید را جایگزین قطعات آسیب‌دیده می‌کنند. در همین راستا مجموعه ما با افتخار می‌تواند هزینه تعمیر مین برد تلویزیون ایکس‌ویژن شما را با تعمیر و یا جایگزینی قطعات جدید به حداقل برساند. وجود تعمیرکاران ماهر موجب شده تا بتوانیم رضایت خاطر بسیاری از مشتریان خود را به دست بیاوریم. از همین رو می‌خواهیم با تعمیر تلویزیون شما نیز لبخند رضایت را بر روی لبان شما بنشانیم.


مین برد مهم‌ترین قطعه تلویزیون به‌حساب می‌آید که آسیب به آن می‌تواند مشکلات متعددی را در پی داشته باشد. مباحث گوناگونی در قیمت مین برد تلویزیون ها از جمله هزینه تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن تأثیرگذار است. نوع تلویزیون، اندازه آن و کیفیت مین برد جدید از جمله نکات مؤثر در تعیین هزینه مین برد تلویزیون ایکس ویژن است. مین برد قطعه‌ای است که در اثر نوسانات جریان برق، ویروسی شدن تلویزیون، خرابی کابل‌های ورودی و داغ کردن تلویزیون آسیب می‌بیند. از همین رو بهتر است برخی از نکات کوچک را رعایت کنید تا دیگر نیازی به تعمیر مین برد نداشته باشید. برد پاور و مین برد از قطعات تأثیرگذار در روشن نشدن تلویزیون هستند.
اگر تلوزیون‌تان دچار مشکلی شده است با ما در مرکز خدمات تعمیر تلویزیون گلدسرویس تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید. ما در اسرع وقت تکنیسین مربوطه را به محل شما اعزام کرده و یا در صورت درخواست شما، دستگاه را به مرکز آورده و رند عیب یابی و تعمیر و یا تعویض را آغاز می کنیم. در انتها شما ضمانتنامه 6 ماهه و تلویزیون سالم خود را از ما تحویل خواهید گرفت.

درخواست تعمیر تلویزیون در مشهد

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
۸علی آرامش

سلام خواستم قیمت مین برد مدل ۴۳xt520 رو بپرسم وآیا خودتان موجود دارین؟