گروه مهندسین گلدسرویس مشهد

تخصصی ترین گروه تعمیرات الکترونیک در مشهد
مادرکارگاه گلدسرویس بالغ بر ۱۵سال است که انواع تلویزیون هارانصب وتعمیرمیکنیم.
مجموعه خدمات گلدسرویس بامجوزرسمی از اتحادیه وصنف استان خراسان رضوی با تمامی برندهای معتبر دربازار ایران فعالیت دارد.
مایک شرکت خصوصی مهندسی الکترونیک هستیم که با بیش از ۱۵سال درزمینه انواع خدمات پس از فروش شامل:نصب سرویس وتعمیرات LED,LCDوپلاسمافعالیت داریم.
ازجمله برندهای که مادرگلد سرویس بصورت تخصصی اقدام به همکاری با آنها کرده ایم عبارتند از: سامسونگ،سونی،ال جی،هایسنس،پاناسونیک،دوو، فلیپس،جی پلاس،Xویژن،اسنوا،TCL،شهاب،مجیک،توشیبا ….
تمامی تعمیراتی که توسط شرکت انجام میشود با گارانتی معتبر۶ماهه الی ۱۸ماهه می‌باشد.
تکنسین های ما همه آموزش دیده و حرفه‌ای هستند وبرای ارائه خدمات بهتر بطور منظم در دوره های آموزشی شرکت می‌کنند، تکنسین های ما همیشه در تماس با مشتری بادرک به این موضوع که هر مشتری چقدر ممکن است به دستگاه خود وابسته باشد باروی خوش وصبورانه عمل می‌کنند و همواره در تلاشند که خدمات مورد نیاز شمارادرسریع ترین زمان انجام دهند.
ماباکادری مجرب فنی ومتخصص تعمیرات شمارادرکمترین زمان با گارانتی معتبر تعمیر ارائه میدهیم.
مشتریان اگر مایل باشند دستگاه رادرحضورشان بازکرده وایراد و هزینه قطعی را اعلام میکنیم.
هرچند درتماس هم قیمت حدودی اعلام میشود .
شما میتوانید با گرفتن عکس یافیلم ازخرابی دستگاه خودوفرستادن آن در واتساب یا …ودادن توضیح کمک کنید تا سوالات شمارادقیق ترپاسخگوباشیم.
به محض اینکه آدرس شما ثبت شدپرسنل ماظرف ۲ساعت بعدازتماس وثبت در همان روز به منزل شما مراجعه کرده وسعی میکنند هرچه سریعتر در زمان ۴۸ساعت الی ۷۲ساعت کاری دستگاه شماراتعمیروتحویل دهند.
قابل به ذکر است که تمامی پرسنل ماباکارت شناسایی معتبر به درب منزل شما مراجعه می‌کنند.

درباره موسس مجموعه گلدسرویس

محمد مهربان، تکنسین و تعمیرکار تلویزیون در  شهر مشهد است که در ادامه و از زبان خود درباره سابقه کاری و فعالیت گلدسرویس نوشته است.

محمد مهربان؛ تکنسین تعمیر تلویزیون

سلام، من محمد مهربان، تکنسین تعمیر دستگاه صوتی و تصویری به خصوص تعمیرات تلویزیون های LED و LCD هستم.

هم زمان با تحصیل در رشته مهندسی الکترونیک وارد این حوزه شدم و تا به الان 17 سال است که سابقه و تجربه فعالیت تخصصی در تعمیر و پشتیبانی تلویزیون ها را کسب کرده ام.

در این 17 سال توانستم مجوزهای فنی لازم و مدارک لازم را از اتحادیه خراسان رضوی را به همراه نمایندگی های بی شمار انواع برندهای تلویزیون کسب کنم.

به واسطه سابقه بسیار زیادی که در این مدت کسب کرده ام و به واسطه حضور نیروهای متخصص در مجموعه گلدسرویس امکان ارائه خدمات برای تمامی تلویزیون ها از هر برند و نوعی وجود دارد. این خدمات به خصوص  برای تلویزیون های سامسونگ، ال جی، سونی، سونیا، ایکس ویژن، اسنوا، جی پلاس، سام، مارشال و تی سی ال تخصصی تر است.

نمایندگی گلدسرویس نمایندگی هست که بنده برای ارائه خدمات تعمیرات تجهیزات صوتی و تصویری راه اندازی کرده ام و در این مدت خدمات بسیاری برای تعمیرات تلویزیون در مشهد و دستگاه های ضبط و دیجیتالی ارائه داده ایم.

جدای از یکی از خدماتی که در من مجموعه گلدسرویس ارائه میدیم مشاوره خرید و فروش برندهای تلویزیون به نسبت متراژ منزل است که بهتر است تلویزیون با چه اندازه ای خریداری کنید و یا برای محیط کار چه برندی مناسب است ؟