goldservice

گلد سرویس

تعمیرات تخصصی تلویزیون

goldservice

آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد با محمد مهربان

آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد با محمد مهربان
میزان رضایت شما از گلد سرویس

گاهی اوقات فرد تصمیم می‌گیرد که به آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد بپردازد و از این طریق کسب و کار کوچکی راه‌اندازی کند. در سراسر دنیا شرکت‌های زیادی به تولید تلویزیون مشغول هستند در نتیجه این دستگاه‌ها در انواع و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند که نحوه تعمیر هر یک با دیگری کمی متفاوت می‌باشد. از این رو باید یک پکیج آموزشی جامع و مناسب تهیه کنید تا بتوانید تلویزیون‌های مختلف را تعمیر نمایید. یکی از برترین مدرسان فعال در این زمینه جناب آقای محمد مهربان هستند که در ادامه با‌ایشان بیش‌تر آشنا خواهیم شد.

آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد با محمد مهربان

آموزش تعمیرات تلویزیون با محمد مهربان

جناب آقای محمد مهربان یکی از افراد خبره و کارآزموده در زمینه تعمیر تلویزیون‌ها می‌باشد. برای تعمیر انواع تلویزیون‌های LED و یا LCD می‌توانید با‌ایشان ارتباط برقرار کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرات لازم برای دستگاه شما انجام شود. شاید قصد دارید در یک دوره آموزشی شرکت کنید و با نحوه اصولی و کاملاً مدرن تلویزیون‌ها آشنا شوید.

برای شرکت در کلاس‌های آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد نیز می‌توانید با جناب مهربان ارتباط بگیرید. ‌ایشان دوره‌های آموزشی مختلفی در این زمینه برگزار می‌کنند. از این طریق به افراد کمک کند تا در مدت زمان کمی نحوه تعمیر تلویزیون‌ها را آموزش ببینند و به یک متخصص در این زمینه تبدیل شوند.

آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد

دوره‌های آموزش تعمیرات تلویزیون مشهد می‌تواند شرایطی فراهم کند تا افراد متقاضی بتوانند کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کنند و از این راه درآمد‌های بالایی داشته باشند. برگزاری کلاس‌ها در کارگاه‌هایی مجهز و بسیار مناسب انجام می‌گیرد و همه آموزش‌ها توسط استاد برجسنه و بسیار خبره‌ای ارائه می‌شود. معمولاً در این کارگاه‌ها تلویزیون‌های خراب و نیاز به تعمیر را می‌آورند و نحوه تعمیر آن‌ها را آموزش می‌دهند. از این رو فرد به صورت کاملاً عملی با نحوه تعویض و یا تعمیر هر یک از قطعات دستگاه آشنا می‌شود و به سرعت آموزش‌ها را فرا می‌گیرد.

شماره تماس دریافت مشاوره

برای شرکت در دوره‌های آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد و اطلاع از شرایط این کلاس‌ها کافیست که با شماره تلفن ۰۹۱۵۷۰۰۴۱۴۴ تماس بگیرید و با مشاوران ما ارتباط برقرارکنید. این افراد نحوه برگزاری کلاس‌ها و مبلغ پرداختی مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزشی را با جزئیات کامل به شما ارائه می‌دهند تا شما بتوانید به راحتی برای حضور در کلاس‌ها ثبت نام کنید.

موضوعات آموزش تعمیر تلویزیون مشهد

دوره آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد شامل مباحث مختلفی می‌باشد. از آن جایی که تلویزیون یک دستگاه الکترونیکی می‌باشد، دارای قطعات مختلفی می‌باشد. در نتیجه در این دوره‌های آموزشی باید مباحث زیاد و مختلفی را فرا بگیرید تا بتوانید به عیب‌یابی تلویزیون پرداخته و آن را تعمیر کنید. از این رو مهم‌ترین نمونه از موضوعاتی که در این دوره‌ها آموزش داده می‌شوند عبارتند از:

تعمیر تلویزیون ال‌ای دی

در شرایطی که بخواهید در آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد شرکت کنید، با نحوه تعمیر تلویزیون‌های ال‌ای دی آشنا خواهید شد. این تلویزیون‌ها که نسل جدید‌تری نسبت به دیگر نمونه‌ها هستند از قطعاتی پیشرفته و کاملاً حرفه‌ای ساخته شده‌اند. در نتیجه برای تعمیر و عیب‌یابی آن‌ها نیاز است که در دوره آموزشی شرکت کنید. افراد با شرکت در این جلسات می‌توانند تمام قطعات و اجزاء دستگاه را بشناسند و با نحوه عملکرد هر یک از آن‌ها آشنا شوند. علاوه بر آن روش تعمیر کردن هر قطعه را فرا بگیرند و در صورت مشاهده هر عیبی در تلویزیون‌ها بتوانند آن‌ها را عیب‌یابی کرده و تعمیر نمایند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی

تلویزیون‌های ال سی دی نمونه دیگری از تلویزیون‌های موجود در بازار هستند که نسبت به نوع ال‌ای دی متفاوت می‌باشند. همین تفاوت‌ها سبب می‌شود تا نحوه تعمیر آن‌ها نیز با هم متفاوت باشد. از این رو در دوره آموزش تعمیرات تلویزیون به طور کاملاً اصولی و دقیق اجزاء سازنده این نوع تلویزیون‌ها را به شما معرفی می‌کنند و نحوه کار هر یک را آموزش می‌دهند. علاوه بر آن به شما کمک می‌کنند تا بتوانید تلویزیون مورد نظر را عیب‌یابی کنید و متوجه شوید که علت اصلی مشکل ایجاد شده از کجاست. در نتیجه روش‌های تعمیر دستگاه و بر طرف کردن هر عیب را به طور کامل به شما آموزش می‌دهند.

تعمیر نرم‌افزاری تلویزیون

گاهی اوقات تلویزیون‌ها با مشکلات نرم‌افزاری مواجه می‌شوند و باید تعمیر شده و یا این که بروز‌رسانی شوند. در دوره آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد نحوه انجام این اقدامات را آموزش می‌دهند و به افراد کمک می‌کنند تا بتوانند ایرادات نرم‌افزاری دستگاه را تشخیص داده و آن را بر طرف نمایند. گاهی اوقات با استفاده از دسته کنترل تلویزیون می‌توان این تنظیمات را انجام داد و برخی مواقع نیز نیاز به اتصال فلش USB و یا ریست کردن تلویزیون دارید.

تعمیر سخت افزاری تلویزیون

در دوره‌های آموزشی تعمیرات تلویزیون علاوه بر آموزش تعمیر نرم افزاری به آموزش نکات سخت افزاری نیز می‌پردازند. همه قطعات سازنده دستگاه را معرفی می‌کنند، نحوه کار هر یک را آموزش می‌دهند و به افراد کمک می‌کنند تا بتوانند آن‌ها را تعمیر کنند. هر زمان که فرد بخواهد یک تلویزیون را تعمیر کند، ابتدا نحوه عیب‌یابی دستگاه را به او آموزش می‌دهند و سپس نحوه رفع عیوب و تعمیر قطعات را به آن ها می‌آموزند. مهم‌ترین مباحث آموزشی در حیطه سخت افزاری عبارتند از:

 • شناخت تلویزیون‌ها از نظر کیفیت پنل و برد
 • شناخت قطعات موجود بر روی مدارات دستگاه
 • نحوه عملکرد و وظیف هر یک از قطعات روی مدار
 • بررسی معماری برد‌های مختلف دستگاه
 • آشنایی با برد پنل، برد تغذیه و مین برد
 • آشنایی با نحوه کار ابزار‌های مورد نیاز
 • نحوه کارآیی و عیب‌یابی مدار اینورتر دستگاه
 • بررسی نحوه عملکرد از ورودی جریان برق تا ارائه تصاویر خروجی
 • آشنایی با نحوه ولتاژ‌گیری و فرکانس‌گیری دستگاه
 • بر طرف کردن همه عیوب تلویزیون‌ها
 • آموزش تعمیر برد سوئیچ در انواع تلویزیون‌ها
 • آموزش تعمیر بخش گیرنده دیجیتال
 • و…

بازارکار تعمیرات تلویزیون در مشهد

از آن جایی که تلویزیون‌ها یکی از عناصر اصلی در دکوراسیون داخلی همه خانه‌ها و مراکز آموزشی و درمانی مختلف می‌باشند، بازار کار تعمیر آن‌ها نیز بسیار زیاد است. از این رو شما با شرکت در دوره آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد می‌توانید یک آینده شغلی مناسب برای خود فراهم کنید و یک کار پر درآمد داشته باشید. با گذراندن این دوره مدرک معتبری به شما ارائه می‌شود که می‌توانید با کمک آن در مراکز مختلف تعمیر تلویزیون‌ها فعالیت کنید و یا این که به صورت فردی برای این کار اقدام کنید.

درباره محمد مهربان، متخصص تعمیرات تلویزیون

ایشان یکی از کارشناسان رسمی و بسیار معتبر الکترونیکی می‌باشند که مالک نمایندگی گلد سرویس نیز هستند. این فرد انواع تلویزیون‌ها را با جدبد‌ترین روش‌ها تعمیر می‌کند و مشکلات پیش آمده را بر طرف می‌کنند. از طرفی روش‌های نوین آموزشی را فرا گرفته است و به متقاضیان نیز آموزش می‌دهد. دوره آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد را برگزار می‌کند و همه نکات ریز و درشت مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون‌ها را به افراد متقاضی آموزش می‌دهد.

 

مشاوره خرید تلویزیون

یک خرید مناسب و هوشمندانه، بهتر از چندبار خرید است!

هزینه آموزش تعمیرات تلویزیون مشهد

مراکز مختلف آموزشی هزینه‌های متفاوتی برای آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد دریافت می‌کنند. این هزینه‌ها با توجه به خدماتی که هر مدرس ارائه می‌دهد متفاوت می‌باشد و نمی‌توان قیمت ثابتی را برای این دوره‌ها در نظر گرفت. گاهی اوقات فرد در دوره‌های عمومی این آموزش‌ها شرکت می‌کند و برخی مواقع ترجیح می‌دهد که در دوره‌های خصوصی شرکت کند. در نتیجه هزینه‌ای که برای شرکت در هر یک از این دوره‌ها باید پرداخت کنید متفاوت می‌باشد.

درخواست آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد

برای این که بتوانید در یکی از دوره های آموزش تعمیر تلویزیون در شهر مشهد شرکت کنید، کافیست که به یکی از مراکز آموزشی موجود در این شهر مراجعه کنید. از نحوه برگزاری کلاس ها و شهریه دوره ها مطلع شوید و با توجه به شرایط خود یکی از دوره ها را انتخاب کنید و مدارک لازم برای ثبت نام را ارائه دهید. یکی از برترین مراکز فعال در این زمینه نمایندگی گلدسرویس است که بهترین و جامع ترین مطالب را در دوره های آموزشی به متقاضیان ارائه می دهد.

شرایط درخواست آموزش تعمیرات تلویزیون مشهد در نمایندگی گلدسرویس

برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد کافیست که با شماره تماس نمایندگی گلد سرویس تماس بگیرید و در دوره آموزشی مورد نظر ثبت نام کنید. برای این کار باید هزینه‌های لازم را پرداخت کنید و به راحتی در این دوره آموزشی شرکت کنید. این مرکز از مجرب‌ترین اساتید استفاده می‌کند تا بتواند نکات آموزشی لازم را به افراد ارائه دهد و از این طریق به افراد کمک می‌کند تا بتوانند انواع تلویزیون‌ها را عیب‌یابی کرده و تعمیر کنند.

 

کلام آخر

امروزه مراکز آموزشی مختلفی وجود دارد که نحوه تعمیر تلویزیون را به افراد آموزش می‌دهند. یکی از برترین نمایندگی‌های فعال در این زمینه مرکز گلدسرویس می‌باشد که دوره آموزش تعمیرات تلویزیون در مشهد را برگزار می‌کند. این مرکز برترین نیرو‌های کار و اساتید آموزشی را استخدام می‌کند و از این طریق همه مطالب مورد نیاز را به افراد آموزش می‌دهد. برای ثبت نام در این دوره آموزشی کافیست که با شماره تماس ۰۹۱۵۷۰۰۴۱۴۴ ارتباط برقرار کنید و از شرایط دوره مطلع شوید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها